O Agenture Sluzby Kontakt
 
 

  Nabízíme Vám a Vašim divákům, partnerům, či klientům opravdovou lahůdku: hudební vystoupení v podání The Beatles Revival z Kladna. Se 160 koncerty ročně absolutně nejúspěšnější evroská coverová skupina, hvězda festivalu Beatlweek v anglickém Liverpoolu, hamburské Beatles Convention a nebo třeba svatební párty nizozemského fotbalového reprezentanta Ruud van Nistelrooye.

Toto hudebně i vizuálně dokonalé vystoupení může být buď vcelku nebo může být rozděleno do bloků začleněných do programu Vaší akce. Koncert je vhodný na firemní párty, městské slavnosti, plesy, výročí, propagační akce, vánoční večírky, koncerty v divadlech a kulturních střediscích, Silvestry, soukromé párty …. Vystoupení je vhodné k tanci i poslechu a může být dodáno i s kompletním ozvučením, osvětlením a velkoplošnou projekcí, na které se promítají obrázky pravých The Beatles.

O kvalitě skupiny svědčí i to, že se jejím manažerem pro Německo v roce 2004 stal Horst Fascher, majitel hamburského Star Clubu, který byl v šedesátých letech promotérem The Beatles a dodnes se přátelí se sirem Paulem McCartneym. Skupina má tu čest vystupovat v německých televizních pořadech pod prestižním jménem „STAR CLUB BEATLES“!!!!!!
 

Pro aktuální informace a kompletní prezentaci doporučujeme navštívit www.thebeatles.cz